Na tomto blogu najdete články k výuce

Září 2009

1. hodina - Podstata čarodějnictví

30. září 2009 v 15:32 | Calis |  Magie obecně

V této hodině vás seznámím s několika pojmy, které budu chtít abyste znali a také s podstatou čarodějnictví.

Jako první se vrhneme na pojmy.

Sabaty - jsou hlavní čarodějnické svátky a oslavy.
Esbaty - připadají většinou na dobu, kdy je Měsíc v úplňku. Pracuje se s energií, provádějí rituály a kouzla. Také je čas na tzv. inventuru, tzn. že kontrulujeme pomůcky, očišťujeme je a znovu nabíjíme, aby nám příští měsíc mohly znovu bez úhony posloužit. Očišťujeme také sami sebe, svou mysl a ducha.
Deosil - po směru hodinových ručiček.
Coven - společenství čarodějek a mágů.

Někteří lidé tvrdí, že čarodějnictví je nejstarší z náboženství, jelikož lidé už odnepaměti ctili přírodní zákony a božstva, žili v souladu s přírodou a snažili se s její pomocí léčit. Schopnosti a jevy, které jsou pro nás dnes nadpřirozené a paranormální, byly pro ně normální složkou života, učili se je poznávat, ovládat a využívat ku prospěchu.
Čas šel pořát dál a dál a lidé postupně zapomněli a zanevřeli na božstva, přírodu a energie. Hnali se za mocí a majetkem.
Nikomu nemusím připomínat "Hon na čarodějnice", který se stal pro mnoho čarodějek a mágů, ale i řadám nevinných lidí osudným.
Jěště dlouho po tom, co už se nemuseli ti, kteří se zajímali o magii bát o holý život, bylo čarodějnictví napadáno a zesměšňováno, což trvá až do dnešní doby.
Potom přišly časy hororů a fantasy a udělaly z čarodějek a mágů jakousi báchorku, jen spoustu vymyšlených skutečností. Mávání proutkem, létání na košťatech, obcování s temnými silami, proměňování v žáby, to se stalo z magie.
Podstata čarodějnictví je ale daleko od pohádek a ještě dál od světa fantasy. Čarodějnictví je o pochopení života a úctě k němu a radosti z něj, o řízení se starými zákony a věděním, o poznávání, o seberozvíjení a rozvíjení svých schopností, o úctě a pokoře, o návratu ke starým technikám, o nalezení sebe sama a o víře. Čarodějky a mágové věří hlavně sami v sebe, věří svým instinktům a pudům, uznávají přírodu, energii, různá božstva a je jen na vás v co budete věřit vy. Na všechno si vždycky udělejte vlastní názor, věřte svým instinktům a řiďte se podle nich.
A hlavně, věřte si a nepodceňujte se.
Být čarodějkou, či mágem znamená využívat schopností, o kterých někteří lidé nemají ani ponětí, přesto jsou v nich zakořeněny.

Omlouvám se, že jsem sem dala článek jen několik hodin před vyučováním. Z ničeho vás nebudu zkoušet, ale byla bych moc ráda kdybyste si zapamatovali těch několik málo základních pojmů.

Numerologie - praktika

29. září 2009 v 19:19 | Alex |  Numerologie
Ok, doplňkový článek k hodině

1. hod černé magie

28. září 2009 v 14:49 | Zdeněk Alcarmo
Ahoj tak že jsem se celkem přiučil od mé kolegyně Lúmenn která řekla že magie se nedělí má celkem pravdu ale tak jsem zapátral s panem Googlem a ten mi řekl že magie je se sice nedělý ale lide už od jak živa si říkaly ze zlá magie je Černá a hodná je Bílá já sám to nevim a ted jak sem k tomu dopátral tak mi to příjde směšné ale no co.
Naše rok rozdělím na 5 bodů

Bod nula je Samozasvěcení a vytvoření vlastního kouzla
Bod jedna je Rozdělení Tajemných bytostí podsvětí
Bodem tři je Woodoo
Bod čtyři je Zaklínání
A na konec bod pět je Obrana proti všem tem to čtyřem bodům (čvrtek obrana proti černé magii)

Hermetická magie - úvodní hodina

28. září 2009 v 12:40 | Lúmenn
Možná slyšíte slovo hermetismus poprvé, možná už jste se s ním někdy setkali a možná jej dokonce praktikujete. Hermetické učení je odvozeno od starověkého myslitele Herma Trismegista - o němž někteří tvrdí, že nikdy neexistoval a je jen jakýmsi archetypem magického učitele, který je uložen v kolektivním nevědomí; jiní jej zase považují za reálnou historickou postavu. Tak jako tak o něm téměř nic nevíme, ale učení, které tu zanechal, učení staré jako lidstvo samo, se dá velmi snadno použít i dnes.
A od toho budou moje hodiny. Nebojte, nebude to nic strašně těžkého, jen to bude vyžadovat trochu snahy od každého z vás, protože ta část hermetismu na niž se zaměříme vám začne pomalu ale jistě měnit život a je jen na vás, jak se k tomu postavíte.
Budeme se totiž učit posvátné hermetické principy, jichž je sedm, a jejich využití v praxi se stane na dobu výuky naším denním chlebem. Budu po vás také chtít plnění úkolů (nic náročného, jen budete potřebovat notnou dávku upřímné a kritické sebereflexe) a zaznamenávání vašich pokroků.
Teď jsem vás patrně vyděsila, ale nebojte, tak strašné to nebude, pouze chci, abyste si z téhle školy něco odnesli;) A z mých hodin to patrně nebude plná náruč, ale rovnou celý kamion, jak tedy upřímně doufám:)
Základem bude uvědomit si, že myšlení ovlivňuje realitu a tudíž změna v myšlení správným směrem posune správným směrem i náš život. A proto v těchto hodinách postupně odhalíme tajemství magie slov a myšlenek. Ona totiž magie není nic více, než moc ovlivnit to, co se kolem děje: každé vaše slovo, každá myšlenka je druh energie, který když vyšlete, něco se změní. Energie nemůže mizet a zase se objevovat, myšlenka vypuštěním z hlavy nezaniká, slovo má mnohdy stejnou ne-li větší moc jako čin. Jaké máte myšlenky, takový žijete život a hermetici tohle nejenže vědí, ale také toho využívají - a vy budete moci také;)

Tolik tedy na úvod a do příště budete mít takový malý úkol - popřemýšlejte nad významy slov konstruktivní a destruktivní, klidně koukněte i na internet, do knih, zeptejte se, ale zpracujte významy těhle slov aspoň na deset řádků;)
Jinak pokud nestiháte-li hodinu nebo se budete chtít na něco zeptat pište na můj mail Lumennka(at)centrum.cz, totéž platí pro zasílání úkolů. Jinak budu moc ráda, když navštívíte moje stránky lumenn.blog.cz nebo poselsvetla.blog.cz, kde mimo jiné taky najdete pár věcí, které se tu budeme učit a možná tak získáte trochu náskok.

A na závěr upozornění - zítra patrně nestihnu svoji hodinu (hermetiku budete mívat v úterý od 18:00 do 18:30) takže veškeré dotazy směřujte na můj mail.

1. hodina numerologie

28. září 2009 v 11:02 | Alex |  Numerologie
Budeme se zabývat teoretikou, potom bychom mohli trošku naťuknout praktiku, ale tu bych si nechala až na druhou hodinu :)

1. hodina Aury 28.9. a 5.10.

28. září 2009 v 10:40 | Tibbi Resplendor de la Lluna |  Aura
Ahoj při první hodině tohoto krásného předmětu. Hned na začátek vám chci zadat "úkol" . Jedná se samozřejmě o první hodinu cvičení.
Nejprve co je to aura? Aura je jakési energické pole okolo živých organismů.
A my se jí naučíme vidět a později z ní i "číst" podle jejích barev.
Na začátek cvičení si prosím sundejte brýle, pokud´je nosíte, bez nich vám to půjde lépe. Samozřejmě, jestli máte někde 7 dioptrií, asi to nepůjde. Auru můžete zkoušet vidět na osobě, nebo na své ruce. Takže nejprve na osobě: At´ si dotyčný/á stoupne asi 10 cm od bílé stěny. Co se týče světla, je lepší cvičit v šeru. Stoupněte si 1m až 3m před osobou u zdi a zaměřte na obrys hlavy
aspoň na 10 sekund. Pak přejdeme volně zrakem na plochu zdi, nejlépe v oblasti ramen a hlavy. Energie aury vyzařuje nejvíce s korunní čakry na vrcholu hlavy a pak též z ramen. Jakmile auru spatříte, nesnažte se svůj zrak zaostřit na ni. Možná vám zmizí, ale opakujte pokus tak dlouho, až ji budete schopni vnímat stále. Někomu pomáhá malinko přimhouřit oči!
Ted´ s vlastní rukou: postavte se směrem ke zdi. Ruku mějte ve výši očí 5-10cm od zdi. Prsty by měli směřovat nahoru. A zaměřte na místo mezi prsty, nejlépe mezi ukazováčkem a palcem.Až se vám objeví kolem ruky aura v podobě jemné světlé stříbrobílošedé mlhy zaměřte svůj zrak nad vrcholky prstů. Uvidíte jemné paprsky energie, která vám z nich bude proudit. Jako kdyby vám začaly růst tenké nehty.

To je prozatím vše :)

Energie - 1. hodina (cítění energie)

27. září 2009 v 17:19 | Oroniel15
V první hodině vás seznámím s prací s energií. Všechno - živé i neživé - má energii. A u všeho lze tuto energii cítit (a vidět).
Každý člověk vnímá energii jinak. Možné projevy cítění jsou - mravenčení, pocit tepla/chladu, zvýšená citlivost, brnění.
Pro začátek cítění energie existuje velice jednoduché cvičení, které vyzkoušejte:

Dejte dlaně cca 10 cm od sebe a vztyčte prsty, které mějte (jste začátečníci) u sebe. Soustřeďte se na prostor mezi dlaněmi a představujte si, jak z konců prstů i celých dlaní PROUDÍ energie. Dejte jí barvu. Zkuste si ji představit jako tenké proudy světla, které spojuje vaše ruce. Pomalu přibližujte dlaně k sobě (nesmí se dotknout) a od sebe. Stále se soustřeďte na vysílání energie. Po chvilce cvičení ucítíte tlak mezi dlaněmi, jako když se snažíte spojit k sobě dva magnety stejnými póly.

Setkala jsem se s kritiky, kteří tvrdí, že tlak mezi dlaněmi je způsoben odkrvováním dlaní, proto můžete ruce spustit dolů, aby do nich krev lépe proudila. Můžete zavřít oči pro lepší soustředění, můžete ruce sledovat.

Radou pro začátečníky je správné dýchání:
Energie a dýchání spolu úzce souvisí. Abyste energii cítili silněji, můžete si představovat, že s každým nádechem získáváte energii z okolí a že s každým výdechem tato energie proudí do rukou a posiluje právě prováděné cvičení. Jakmile se stanete na energii citlivější, budete to silně cítit, jak vám energie proudí tělem až do místa, kam ji vedete, v našem případě do rukou.

P. S. Celé cvičení byste neměli provádět v přítomnosti jiných lidí, abyste jim nebrali energii (vysáváním energie je možné člověka zabít). Zkoušejte to klidně několikrát za sebou. Pokud vás začne bolet hlava, přestaňte. To samé platí v případě, že budete cítit únavu.
P. P. S. Důležité je, abyste se soustředili na PROUDĚNÍ energie mezi dlaněmi. Nesmí se HROMADIT, musí proudit z jedné dlaně do druhé.

Jak budeme s tréninkem pokračovat a budete se zdokonalovat, přejdu k andělům - je krásné cítit andělskou energii.

Co nás čeká

27. září 2009 v 17:18 | Oroniel15
Tak mě napadlo vás lehce informovat o tom, co budeme v hodinách Energie a andělé probírat. Chci upozornit, že oboje budou spíše praktická cvičení. U každého článku o energiích bude má rada a popř. varování nebo různé typy.

Takže co nás čeká:
1. Energie - především práce s nimi, něco málo teorie… (cítění energií, vytváření energetických objektů, energetická podpora, vysávání energie, energetická obrana, energetické frekvence, PSI-koule, zviditelnění energie, cítění energie pozemské (lidí, zvířat, rostli) i "nadpřirozené" (andělé, duchové, démoni)).
2. Andělé - nemám v plánu vás seznamovat s druhy andělů a archandělů, mám v plánu vás naučit komunikovat se svým strážným andělem (telepatická komunikace (lze uplatit i na duchy), vidění andělů (lze uplatnit i na duchy), automatické psaní (lze uplatnit i na duchy, popř. démony)).

Nevím, jak rychle se k andělům dostaneme. Chci začít nejprve u energií, abyste se naučili energie cítit, protože k lepšímu uvěření, že hlas ve vaší hlavě patří vašemu strážnému andělovi, slouží právě andělská energie, která se vás při komunikaci s andělskými bytostmi dotkne. A jakmile se naučíte komunikovat se svým andělem, skloubíme to, co se naučíte, dohromady. Co z toho plyne? Díky cítění energie lépe porozumíte lidem, poznáte je, budete vědět, jak se cítí. Díky komunikaci s andělem na myšlenkové (chcete-li telepatické) úrovni zvládnete číst myšlenky a později možná manipulovat s lidmi - záleží, jak dlouho to se mnou vydržíte:).

Řeknu vám ještě jednu věc - díky tomu, co jsem vám tady vypsala, mám život o polovinu lehčí. Anděl není jen bytost, která vás chrání. Je to někdo, kdo je s vámi, ať se děje cokoli. Můžete se na něj spolehnout ve všem, pokud mu věříte - já svému andělovi věřím a díky němu potřebuji minimálně taháků do školy:). Když váhám, dostanu pobídku, nebo mě zadrží. Nemusíte mu nic vysvětlovat, on ví, jak se cítíte. Pozná, kdy potřebujete pomoc, aniž byste museli cokoli říct. - to jsou mé zkušenosti a doufám, že budou brzy i vašimi:)

...........................................................

Pokud se budete chtít omluvit, tak na meil - sarkau@t-email.cz (do Předmětu napište ŠKOLA - neznámé meily nečtu); nebo mě na blog www.oroniel15.blog.cz (tam jsem každý den - stačí napsat do komentů nick, důvod nepřítomnosti, koment potom smažu).

Pokud budete nepřítomní a obsah článku, který se týkal hodiny, nepochopíte (nebo se budete chtít na něco zeptat), pište na meil nebo blog.

Hodnocení bude bodové (maximum 10 bodů); hodnotím (pro jednotlivce) práci v hodině a domácí úkoly (ale ne praktické - pokud vám řeknu "trénujte PSI-koule" a za týden mi oznámíte, že vám to nejde - to nemůžu hodnotit, každému jde praxe jinak; proto budou úkoly jiné, ale nemusíte se bát;).) A hodnocení koleje ještě musím domyslet;)

Nebudu žádná mrcha učitelka, nemusíte se mě bát:D ;)


Telepatie - 1.hodina

26. září 2009 v 13:33 | Asëinë |  Telepatie
Telepatie = přenos informací (ano informací, protože kromě slov a vět se mohou přenášet i barvy, čísla, "příkazy", pocity, .. ) mezi živými tvory (lidmi, zvířaty), který je "tichý" a přenáší se pomocí myšlenek.

Věda, která se jí zabývá se nazývá psychotronika.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

V telepatii můžeme fungovat jako tzv. "příjimač" a "vysílač".

Vy jako "přijmač":
Znamená to vlastně, že někdo se snaží poslat informaci Vám a vy jí po jistém tréninku (ve výjimečných situacích i bez něj) dokážete, více či méně přesně, příjmout. Je to vlastně takové čtení myšlenek.Vy jako "vysílač":
To je vlastně to opačné a znamená to, že Vy si něco myslíte, chcete někomu poslat myšlenku/příkaz a Váš objekt by měl myšlenku dostat v lepším případě i uposlechnout - aniž by věděl, že jste mu jí vlastně poslali Vy. Což neplatí u tréninků, kde to oba nacvičující ví.
Např.:
Jste ve škole a učitel zkouší slovíčka na známky. Vy jste se, ale z 30 slovíček naučili jenom 20 a pomocí telepatie se učiteli snažíte "poslat nebo vnutit do hlavy" aby po Vás chtěl ty slovíčka, která umíte.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Váš úkol na příště:
Se svým kamarádem/parťákem si k sobě sedněte nebo lehněte, tak abyste u sebe měli hlavy. Nejprve budeme zkoušet jací jste "vysílači", takže.. Oba/obě zavřete oči.
Vy si představujte před očima nějakou barvu.. Musíte jí vážně vidět.. Cítit.. neexistuje nic než vy a ta barva. Pak si pomalu začněte představovat jak ta barva z Vaší hlavy pomalu přeskakuje do hlavy parťáka. Až bude mít pocit, že vidí nějakou barvu nebo takový zvláštní pocit - ať řekne jakou barvu vidí. Shodli jste?

Nezkoušejte to víckrát než 1x denně. (Když to zkoušíte 20x za sebou tak parťák pak barvy většinou typuje a jestli se trefí je o náhodě a né o posílání myšlenek.)

Seznámení s učivem

25. září 2009 v 16:17 | Calis |  Magie obecně
V této části bych vás chtěla seznámit s tím, co se budete učit na mých hodinách.
Jak už asi všichni víte, budu vás učit předmět magie - obecně.
A co bude tento předmět obsahovat? - Velmi jednoduše řečeno se vás budu snažit uvést do toho, co byste měli o magii vědět. Okrajově vás seznámím se schopnostmi a dovednostmi magie, esoteriky a psychologie.
Naučíte se také porozumnět živlům, symbolům a znakům, sami sobě, přírodě, magii v teorii i v praxi, magickým úkonům, zaříkávání a spoustě dalšího.

Budu se snažit aby můj výklad byl srozumitelný a doufám, že se budete dobře učit. Pamatujte, neděláte to pro mě ani nikoho jiného, ale jen pro sebe.
Vždy, kdy se nebudete moci z nějakého důvodu dostat na moji hodinu, tak mi předem dejte vědět na mail Sykorka.07@seznam.cz.

Tak a to by bylo asi všechno. Jestli budete mít nějaké dotazy nebo připomínky týkající se čehokoli, ráda vám pomůžu (pokud to teda bude v mých silách :)).
Tak se mějte krásně, těším se na naši první společnou hodinu. :)

Duchové

24. září 2009 v 21:25 | Asëinë |  Duchové
Protože zítra bude 1. hodina, tak Vás zřejmě nic naučit nestihnu, ale budu vysvětlovat to co se budete učit v průběhu roku + pár duchařských záhad, které si stejně nechám až na zítra. :)

Ale co se alespoň budeme učit? :)

Rozdělení duchů:

- "bloudící duchové"
- ,,poklidní duchové"
- Poltergeist

Vyvolávání:

- Zásady vyvolání ducha
- Seance
- Média
- Odvolání ducha

Kineze-1. hodina 25.9. a 2.10.

24. září 2009 v 20:09 | Tibbi Resplendor de la Lluna |  Kineze
Dobrý den..ahoj! Výtám vás u první hodiny kinezí. Pohodně se podaďte a magicky nalaďte, protože budeme kouzlit!

Nejprve vás chci seznámit s těmito hesly, kterých se držte!
1. Nebát se
2. Není v tom logika
3. Věřte, že to jde.
4. Nic není hned
5. Soustředěnost
6. Vytrvalost a trpělivost.
7. Zbavte se stresu, nátlaku a zlých myšlenek na zneužití cvičené kinez

Za dobu našeho učiva vás seznámím s těmito kinezemi: Aerokineze,Hydrokineze,Atmokineze a hydrokineze...pokuď do června bude čas, což opravdu nevím, naučím vás i další...samozřejmě jestli se mnou vydržíte celý rok, až do září 2010 a tudíž 3. semestru, můžeme pokračovat :D ;-)

To je pro první "seznamovací" hodinu vše a vaším úkolem je zjistit další druhy kinezí. Je to primitivní...

Sabaty

24. září 2009 v 19:00 | Asëinë |  Sabaty
Při výuce sabatů se nebudu držet pravidla, že látka musí být daná na blogu 1 den před vyučováním, protože v tomto předmětu budeme o sabatech spíše diskutovat, protože podle mě každej ví jejich podstatu, slaví je.. A třeba o tom ani neví. :) Takže články k nim se zde budou objevovat až po hodinách.

Jinak takový menší přehled sabatů (ve kterém zatím nic nehledejte :)) :Ach joo Je to tu Černá Magie

24. září 2009 v 16:03 | Zdeněk Alcarmo
Dobrý Den tak že myslím že je čas vám sem dát 1 článek


Začne me ze široka a budeme to zužovat.

1.hod 25.Září 2009 :

VÝZNÁM SLOVA ČERNÁ MAGIE

Černá magie (latinsky magia nigra) je magie, která bývá nejčastěji definována jako praktická magie k jejímuž použití vedou sobecké účely

U Černé magie platí také Zákony které musí každý žák a i dokonce já je musím dodržovat a to je váš domácí ůkol chci aby jste mi vypracovaly zákony Černé Magie můžete použít internet měje to jedno ale je tu jedna podmínka nechci aby jste to zkopírovaly a pak poslali nene žádné takové chci aby jste to napsly svími slovíčky JÁSNÉ !!! KDO MI TO POŠLE okopčené dostane jako trest minus 3 body z koleje !!!!!!

Jinak Černá magie je také známa podslovy Vražedná magie nebo také Smrtící magie.
Chci až si budete pokoušet kouzlit tak chci at se nejdříve rozhlédly kolem sebe a uvědomily si že to co provedeš tě bude pronásledovat celý život.

Tot je zatím vše.
S pozdravem Zdeněk AlcarmoPravidla bílé magie

23. září 2009 v 20:56 | Alex |  Magie v praxi + druhy magie
Vysvětlivky k textu:

Psané tučně znamená, že je to důležité pravidlo
Psané kurzívou jsou mé osobní dodatky
Psané indexy znamená, že jsem to už vyzkoušela na sobě - takže tam budou různé rady pro využití atd..

Tak hurá na to :D

Základy bílé magie

23. září 2009 v 20:23 | Alex |  Magie v praxi + druhy magie
Osnovy, které se budou dodržovat okrajově:

1) Obecně o bílé magii, seznámení s jejími pro a proti + nějaké výklady o ní
2) Výuka, která se bude týkat obrany
3) Léčení - jen na bolest
4) Vždy se ještě něco najde

Plány na 1. hodinu:

Seznámení s pravidly bílé magie, které MUSÍTE znát za každých podmínek... Budu z nich i zkoušet... Hlavně z těch důležitých.. Tohle je něco, co prostě nesmíte zapomenout...

Potom bychom už mohli naťuknout 1. téma...

Magičtí tvorové

23. září 2009 v 18:54 | Asëinë |  Magičtí tvorové
Jaké tak přibližně tvory můžete očekávat v mých hodinách "magičtí tvorové"?

• Andělé
• Bohové
• Draci
• Elfové
• Fauni
• Fénixové
• Hypogrifové
• Kentauři
• Jednorožci a pegasové
• Mořské panny
• Skřítci
• Víly
• Vampýři
• Lykáni (vlkodlaci, vlci)

Samozřejmě, že se tento seznam může změnit/rozšířit a není to přesný tématický plán. Jinak můžeme se nějakým tvorem zabývat 1 hodinu a jiným třeba 4 hodiny, takže to vážně neberte jako nějaké přesné předurčení hodin.

Věštění

23. září 2009 v 18:23 | Asëinë |  Věštění
Takový menší tématický plán aneb aby jste vůbec věděli co v mých hodinách věštění očekávat. Co budeme během nich probírat?

Věštění pomocí:

- Kyvadla
- Snů
- Tarotových karet
- Kávové sedliny/čaje
- Andělských karet
- Run
- Dlaní

Nápad na Aktuality

22. září 2009 v 21:14 | Oroniel15 |  Ohledně blogu
Když už to mam u sebe na blogu, tak proč to neudělat i tady. Vzala bych si na starost Aktuality, kde by byly (kromě seznamu aktuálních článků) například domácí úkoly nebo tak něco. Představovala bych si to tak, že učitel zadá domácí úkol do zvláštního článku a já bych prostě dala odkaz na ten článek do Aktualit, aby to nikdo nemusel složitě hledat. Jen návrh, můžete ho odsouhlasit, nebo nemusíte:).

Ohledně blogu

22. září 2009 v 21:03 | Oroniel15 |  Ohledně blogu
Tak, když sem dokončila Menu, ráda bych požádala učitele, aby zkontrolovali rubriky a případně mi nahlásili problémy, návrhy a připomínky. Když už sem to nemu udělala, byla bych nerada, kdyby mi v něm někdo hrabal bez mého vědomí, snad chápete:)

Když jsem dělala rubriky předmětů, napadlo mě udělat rubriky na klasifikaci - každý učitel by mě speciální rubriku a v ní články pod názvy studentů, kam by doplňoval klasifikaci, případně počet bodů, účast na hodinách (čili docházku) atd. - zvlášť ke každému studentovi. Problém by bylo, že každý by měl přehled o prospěchu atd. všech ostatních... Co vy na to?

Zkušební článek

22. září 2009 v 20:26 | Oroniel15 |  Ohledně blogu
Zdravím, abych věděla, jak nastavit velikost stránky, menu, písmo a okraje stránky atd. všechno, musím sem něco napsat, abych měla představu, jak to má vypadat. Tak, to je asi tak všechno. Blog je ve výrobě a úpravě, pokud máte nějaké připomínky, pište;)