Na tomto blogu najdete články k výuce

Co nás čeká

27. září 2009 v 17:18 | Oroniel15
Tak mě napadlo vás lehce informovat o tom, co budeme v hodinách Energie a andělé probírat. Chci upozornit, že oboje budou spíše praktická cvičení. U každého článku o energiích bude má rada a popř. varování nebo různé typy.

Takže co nás čeká:
1. Energie - především práce s nimi, něco málo teorie… (cítění energií, vytváření energetických objektů, energetická podpora, vysávání energie, energetická obrana, energetické frekvence, PSI-koule, zviditelnění energie, cítění energie pozemské (lidí, zvířat, rostli) i "nadpřirozené" (andělé, duchové, démoni)).
2. Andělé - nemám v plánu vás seznamovat s druhy andělů a archandělů, mám v plánu vás naučit komunikovat se svým strážným andělem (telepatická komunikace (lze uplatit i na duchy), vidění andělů (lze uplatnit i na duchy), automatické psaní (lze uplatnit i na duchy, popř. démony)).

Nevím, jak rychle se k andělům dostaneme. Chci začít nejprve u energií, abyste se naučili energie cítit, protože k lepšímu uvěření, že hlas ve vaší hlavě patří vašemu strážnému andělovi, slouží právě andělská energie, která se vás při komunikaci s andělskými bytostmi dotkne. A jakmile se naučíte komunikovat se svým andělem, skloubíme to, co se naučíte, dohromady. Co z toho plyne? Díky cítění energie lépe porozumíte lidem, poznáte je, budete vědět, jak se cítí. Díky komunikaci s andělem na myšlenkové (chcete-li telepatické) úrovni zvládnete číst myšlenky a později možná manipulovat s lidmi - záleží, jak dlouho to se mnou vydržíte:).

Řeknu vám ještě jednu věc - díky tomu, co jsem vám tady vypsala, mám život o polovinu lehčí. Anděl není jen bytost, která vás chrání. Je to někdo, kdo je s vámi, ať se děje cokoli. Můžete se na něj spolehnout ve všem, pokud mu věříte - já svému andělovi věřím a díky němu potřebuji minimálně taháků do školy:). Když váhám, dostanu pobídku, nebo mě zadrží. Nemusíte mu nic vysvětlovat, on ví, jak se cítíte. Pozná, kdy potřebujete pomoc, aniž byste museli cokoli říct. - to jsou mé zkušenosti a doufám, že budou brzy i vašimi:)

...........................................................

Pokud se budete chtít omluvit, tak na meil - sarkau@t-email.cz (do Předmětu napište ŠKOLA - neznámé meily nečtu); nebo mě na blog www.oroniel15.blog.cz (tam jsem každý den - stačí napsat do komentů nick, důvod nepřítomnosti, koment potom smažu).

Pokud budete nepřítomní a obsah článku, který se týkal hodiny, nepochopíte (nebo se budete chtít na něco zeptat), pište na meil nebo blog.

Hodnocení bude bodové (maximum 10 bodů); hodnotím (pro jednotlivce) práci v hodině a domácí úkoly (ale ne praktické - pokud vám řeknu "trénujte PSI-koule" a za týden mi oznámíte, že vám to nejde - to nemůžu hodnotit, každému jde praxe jinak; proto budou úkoly jiné, ale nemusíte se bát;).) A hodnocení koleje ještě musím domyslet;)

Nebudu žádná mrcha učitelka, nemusíte se mě bát:D ;)

 


Komentáře

1 Dajra-Dajna Dajra-Dajna | E-mail | 8. října 2009 v 17:41 | Reagovat

ahoj, a na kdy mas ty hodinu? nide v rozvrhu enínapsany, ře máš hodinu. tak mi napiš na blog jo?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama