Na tomto blogu najdete články k výuce

Telepatie - 1.hodina

26. září 2009 v 13:33 | Asëinë |  Telepatie
Telepatie = přenos informací (ano informací, protože kromě slov a vět se mohou přenášet i barvy, čísla, "příkazy", pocity, .. ) mezi živými tvory (lidmi, zvířaty), který je "tichý" a přenáší se pomocí myšlenek.

Věda, která se jí zabývá se nazývá psychotronika.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

V telepatii můžeme fungovat jako tzv. "příjimač" a "vysílač".

Vy jako "přijmač":
Znamená to vlastně, že někdo se snaží poslat informaci Vám a vy jí po jistém tréninku (ve výjimečných situacích i bez něj) dokážete, více či méně přesně, příjmout. Je to vlastně takové čtení myšlenek.Vy jako "vysílač":
To je vlastně to opačné a znamená to, že Vy si něco myslíte, chcete někomu poslat myšlenku/příkaz a Váš objekt by měl myšlenku dostat v lepším případě i uposlechnout - aniž by věděl, že jste mu jí vlastně poslali Vy. Což neplatí u tréninků, kde to oba nacvičující ví.
Např.:
Jste ve škole a učitel zkouší slovíčka na známky. Vy jste se, ale z 30 slovíček naučili jenom 20 a pomocí telepatie se učiteli snažíte "poslat nebo vnutit do hlavy" aby po Vás chtěl ty slovíčka, která umíte.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Váš úkol na příště:
Se svým kamarádem/parťákem si k sobě sedněte nebo lehněte, tak abyste u sebe měli hlavy. Nejprve budeme zkoušet jací jste "vysílači", takže.. Oba/obě zavřete oči.
Vy si představujte před očima nějakou barvu.. Musíte jí vážně vidět.. Cítit.. neexistuje nic než vy a ta barva. Pak si pomalu začněte představovat jak ta barva z Vaší hlavy pomalu přeskakuje do hlavy parťáka. Až bude mít pocit, že vidí nějakou barvu nebo takový zvláštní pocit - ať řekne jakou barvu vidí. Shodli jste?

Nezkoušejte to víckrát než 1x denně. (Když to zkoušíte 20x za sebou tak parťák pak barvy většinou typuje a jestli se trefí je o náhodě a né o posílání myšlenek.)
 


Komentáře

1 Dajna Dajna | E-mail | Web | 7. října 2009 v 20:16 | Reagovat

ja jsem to zkoušela kdysi ¨v červnu s kámoškou ale vysílat obrazce: kruhy, vlnky, črverce a tak a pak jsem jí já poslala déšř, ohňostroj, slunko jak svítí a u toho se mi to podařilo, pohybovat jako déšť mění barvy jako ohňostroj a udělat žluté slunko a to se nnám povedlo...

2 Dajra Dajra | 8. října 2009 v 20:27 | Reagovat

budu se tesit az se to naucim:-)

3 Alcarnor Alcarnor | 17. srpna 2013 v 21:00 | Reagovat

farby som nikdy neskúšal ani s inym človekom ale dokážem utíšit všetkých psov ktorý v mojom meste večer brešú len si jednoducho poviem ticho a oni stíchnu a pritom ani neviem kde tie psi sú

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama