Na tomto blogu najdete články k výuce

Jak vytvořit štít + něco o něm

21. října 2009 v 19:05 | Alex |  Magie v praxi + druhy magie
Jak každý víte, v magii neexistují jen andělé, duchové dobří, ale i duchové špatní, démoni a astrální příšery (budu jim říkat potvory) a ještě mnohá jiná stvoření. Při vykonávání obřadů, kouzlení a různých jiných věcěch - například i vidění aury - jsme my, čarodějové, čarodějky mágové a kouzelníci, hodně zranitelní. K tomu tady máme štít, který by nás měl chránit. Už jak obecně nebo i ochraňující třeba proti démonům apod.

Co je to štít? Je to vlastně chránící energetická bariéra.

K čemu je dobrý? Bude odpuzovat duchy, kteří se na vás můžou "přiživovat", démony, kteří vám něco dělají.

Plusy? Pokud jste už zběhlejší, tak si můžete vytvořit i štít, který vás bude skrývat pro ostatní bytosti. Takže vás neuvidí. Nebo můžete vytvořit štít, který vás bude chránit je v astrální sféře.

Mínusy? Nepomáhá k zahnání energických upírů, protože ti jsou požírači energie. Tím pádem vám ten štít můžou "sežrat" (vysát) a nebo poškodit. To ale nemusí jen oni. Můžou i nějací mágové a čarodějníci a kouzelníci, kteří jsou postaveni výš než vy. (mluvím z vlastní zkušenosti) Štíty propouští duchy, kteří vám nechtějí ublížit, satana - pokud jsou slabší a anděly + jejich pomocníky.

Proč mít štít? Je menší pravděpodobnost, že se vám při kouzlení, čarování, zaříkávání apod. něco stane. Také odpuzuje (jak už jsem říkala) špatné bytosti. Chrání proti nařknutí a podobným blbinkám.

Kolik času to zabere? Pokud máte slabší představivost, tak asi víc, ale stejně - tenhle štít se dá jednoduše zvládnout za pět minut - maximálně. Já ho mám hotový během necelé minuty.

Kolik můžete mít štítů? Je to individuální. Já mám třeba tři, někdy čtyři. Obvykle dva, které se mi spravují podvědomě a jeden, který si můžu aktivovat, kdy chci. Ten čtvrtý se snažím vylepšit - je to proti energetickým upírům a zdá se, že funguje. (je to totiž jiný druh energie smíchaný ještě s něčím...)

Jaké barvy na štít používat? Určitě NEPOUŽÍVEJTE ČERNOU. Nemusí vám být vždy nápomocná. Mně se jednou stalo, že jsem to tak udělala a ten černý štít mi "prožíral" ostatní. Potom bych taky doporučovala nepoužívat bílou, jelikož ta se vám rozplyne. Nevydrží dlouho. Nejlepší barvy jsou zelená a modrá. Jestli se vám nelíbí, tak ještě můžete oranžovou nebo růžovou, ale ty se špatně tvoří. Červená je moc nápadná, tu bych nedoporučovala používat.

Jak štít vytvořit? (nejdřív si to přečti a až potom něco dělej)Představte si kolem sebe kruh. Je jedno v jaké vzdálenosti. Hlavně tam musíte mít prostor tak, aby jste mohli natáhnout ruce. (teda, aspoň já to tak dělávala). Potom si představte, že z toho kruhu kolem vás stoupá energie v dané barvě, kterou jste si měli předtím určit (rozhodnout... může stoupat do kruhu, takže kolem vás bude koule, nebo do válce - kolem bude válec). Proudí kolev vás a spojuje se vám nad hlavou. Pod nohama ji máte samozřejmě taky. (ta energie se vás nesmí dotýkat na jiném místě než pod nohama! Je to něco jako byste byli v krabici - taky se tam dotýkáte jenom nohama a to je všechno) Pokud to nepůjde tímto způsobem, tak byste mohli zkusit tak, že vám to tryská od hlavy do toho kruhu. Až budeš mít tento krok za sebou, tak si představ, že v tom štítu jsou drobné skulinky... třeba jako u cedníku, síta... A to je konec. Tak hurá na to, jestli tam ten štít vůbec je, že?

Jak zjistím, jestli tam je štít? O tom, že tam ten štít je se můžeme jednoduše přesvědčit tak, že si se zavřenýma očima představíme, že jsme v bílém prostoru a kolem nás nejsou stíny, prostě nic. Jsi tam jenom ty. (vyzkoušej to a potom čti dál!)

Pokud jsi kolem sebe viděl/a nějaký barevný štít kolem sebe nebo jsi se neviděl/a dobře, tak tam ten štít máš. Je také dobré rozlišovat barvy, protože ten štít někdy může změnit barvu. Proto bych doporučovala ho zkontrolovat asi hodinu po vytvoření znovu.

Tento štít si budete muset obnovovat, nebude se vám sám od sebe zacelovat podvědomě. Čím větší štít uděláte, tím větší bude mít prostupnost, a tak je pro příště dobré si představit, že tam není jenom tenoučká stěna, ale trochu tlustší.

Štíty nemusíme používat jen na sebe, ale také na věci, které chceme, aby byly chráněné nebo také místa či místnosti. Je to ale náročnější a budete ze sebe muset vydat více energie.

UPOZORNĚNÍ DO MÝCH HODIN: jelikož budeme pracovat s energií, vyvolávat duchy, anděly apod., chci, abyste každý měli minimálně jeden štít. Bez štítu vám nedovolím něco dělat.

Kdo něčemu nerozuměl, zastihne mě v hodinách, jelikož jsem i žák. Dotazy mi můžete pošeptat nebo se můžeme dohodnout na icq.

Alex.

Snad se vám to povedlo :)

PS: příště si budeme říkat druhý - oněco složitější štít
 


Komentáře

1 Turma Turma | 8. prosince 2011 v 15:57 | Reagovat

4. štít proti astrálním upírům neexistuje.
K tomu skouží 2. ochraný kruh kolem pentagramu.
Když se už jednou astrální upír na tebe přilepí tak to máš docela smolíka :)
S těma silama neni jednoduchý si zahrávat.

2 Mág Mág | E-mail | 7. dubna 2013 v 12:17 | Reagovat

Štíty jsou super.baví mě je vytvářet.
PS:BÍLOU MAGIÍ SE ZABÝVÁM TEPRVE 2 MĚSÍCE

3 XDarkusX XDarkusX | E-mail | 29. května 2016 v 20:30 | Reagovat

Ja kdz jsem ho delal tak jsem citil studeny vzduch co proudil kolem me je to normalni?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama