Na tomto blogu najdete články k výuce

Kyvadlo

14. října 2009 v 17:08 | Asëinë |  Věštění
Co je to vlastně kyvadlo? Dalo by se popsat jako předmět, který vás pojí s vnitřním duchovním rádcem a odpovídá vám na otázky (ANO, NE a NEVÍM).

Kde sehnat kyvadlo:
Kyvadlo se dá sehnat v obchodě (i na internetu).. Může mít mnoho podob.. To oficiální kyvadlo vypadá tak jako na obrázku, nebo je to vybroušený kámen.. Ale můžete použít i prstýnek na řetízku nebo nějaký jiný předmět.

----------------------------

Před prvním "věštěním" je potřeba zjistit jak kyvadlo odpovídá a proto proveďte, krátké "otestování".

Očištěné kyvadlo (předtím ho omyjte posvěcenou vodou nebo ho dejte dobýt na sluníčko) zavěšené na šňůrce nebo řetízku uchopte mezi palec a ukazováček. Loket mějte opřený o stůl (nebo o něco jiného, že.)

1. Položte kyvadlu otázku, na kterou musí odpověť být jednoznačně - ANO. Například: Je mi X let? Pozorujte jakým směrem se začne kyvadlo pohybovat (kdyžtak si to i zapište).

2. Potom kyvadlo zastavte a položte mu jinou otázku, ale aby odpověď byla NE: Třeba: Jmenuji se Alexandr? Opět pozorujte jakým směrem se začne kyvadlo pohybovat (směr by měl být odlišný od pohybu předtím).

3. Teď se zeptejte, tak aby odpověď byla - NEVÍM. Např.: Kdo se do mě zítra zamiluje? Odpověď nemůže být ani ANO, ani NE a celkově je nesmyslná, takže odpověď by byla NEVÍM. Zase pozorujte pohyb kyvadla.

----------------------------
 


Komentáře

1 Dajna Dajna | E-mail | Web | 15. října 2009 v 13:41 | Reagovat

zapoměla si, že nemusíš pozorovat jak se pohybuje, ale to si musíš určit. Já to mám tak, že kdyš se to točí tak je ANo a když se houpe dobprava z leva je to NE. Je to omnohem lehčí a rychlejší... sám sobě si musíš určit co je co.... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama