Na tomto blogu najdete články k výuce

Lucidní snění-1.hod. Úvod

7. října 2009 v 18:47 | Deine |  Lucidní snění
Ahoj takže je tu první hodina Lucidního snění :) Možná že někteří znají a někteří ne tak vám tady vysvětlím co to je atd. :)

LD-mezinárodní skratka(lucid dream)

Lucidní snění je sen,ve kterém si uvědomíte že sníte.Normální sen je jako film a vy hrajete herce,ale tady si uvědomíte že to není skutečnost a můžete věci vytvářet a měnit vlastní vůli.V tomto světe i když je velmi reálý,můžete dělat jakékoliv věci které vás napadnou.Chcete létat,dobře leťte.Chcete dýchat pod vodou?Bez problémů.Omezení je jen ve vaší mysli.Co chcete se zde stane a to přesně tak, jak chcete či spíše jak si to dokážete představit. Můžete zde zemřít a vždy se nakonec probudíte doma v posteli.
Pověra,že když vás někdo ve snu zabije doopravdy zemřete je blbost.Osobně mě ve snu zavraždili a byla sem uplně ok :D Vím že hodně z vás už to určitě zažili,ale nemuseli vědět že tam můžete dělat cokoliv a další věci.
Nefnguje to jen jako zábava,ale může vás to zbavit nočních můr a různým strachům.Nočních můr tím že jí postavíte,protože v LD víte že to není skutečnost.Dám příklad:Ve snu vám pronásleduje muž s motorovou pilou.Jděte za ním a smějte s a dělejte že se ho nebojíte.Nebo ho prostě nechte zmizet.Tady funguje tkz. otáčivá funkce, jak já tomu říkám a to je že se otočíte představíte si co bude na druhé straně,otočíte se zpět a tak to bude.Hlavně musíte věřit že to jde.Jak říkám určitě mi řeknete:"Jo to já znám to jsem zažil."Ale věděli jste o těchle možnostech?Je to ůžasné a věřte že si to zamilujete.Experimentovat ve snech si každý zamiluje.Jak to myslím vám řeknu příště.Lucidní snění by se dalo nelépe připodobit k virtuální realitě, k jakémusi Matrixu - částečně iluzornímu světu, vytvářeném ovšem jen a jen naší myslí.

To asi vše z téhle hodiny :) Nějaké další info vám řeknu přímo v hodině :)
 


Komentáře

1 Dajna Dajna | E-mail | Web | 7. října 2009 v 20:08 | Reagovat

tohle dobře znám, někdy je to prča :D i když moje představy jsou až moc vyvinute :)

2 Lady Rovena Lady Rovena | E-mail | Web | 7. října 2009 v 22:30 | Reagovat

Lucidní snění je opravdu super...opravdu funguje létání, dýchání pod vodou, procházení zdí, proměna ve věci nebo zvířata, dokonce i v jiné lidi :o) Můžete mluvit i se zvířaty apod. I magie funguje :o) Taky mě ve snu zabili a...zatím žiju :o) Zkrátka lucidní snění nemá chybu :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama